Jestem wystarczająca – akcja z miłości do kobiet! 0
Jestem wystarczająca – akcja z miłości do kobiet!

Jak często jesteś z siebie zadowolona? Czy potrzebujesz, by inni potwierdzali Twoją wartość komplementami? Wiele z nas ma problem z samoakceptacją. Oceniamy się na podstawie wykreowanych w mediach wizerunków kobiet, porównujemy się między sobą i oczekujemy od siebie niemożliwego. Tymczasem każda z nas jest inna i to właśnie jest piękne!

Natalia Białobrzeska Akcja #jestemwystarczajaca

Doceń to, kim dzisiaj jesteś

Docenienie siebie mimo niedoskonałości oraz przyznanie, że taka, jaka jesteś teraz, jesteś wartościowa to główne przesłanie akcji #jestemwystarczająca. Zapoczątkowała ją Natalia Białobrzeska, znana w mediach społecznościowych jako @druzynaB. My zaś stworzyliśmy bransoletki, które przypomną Ci o tym, żeby być dla siebie dobrą.

Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju osobistego jesteś, w jakim jesteś wieku i jak wyglądasz, możesz być z siebie dumna. Pamiętaj, że miłość zaczyna się od nas samych. Uśmiechnij się do siebie w lustrze i doceń dzisiejszy dzień.

Wszystkie jesteśmy wystarczające

Akcja #jestemwystarczająca skierowana jest do wszystkich kobiet: do tych, które już siebie kochają i tych, które dopiero się tego uczą. Zbyt często jesteśmy dla siebie krytyczne, a przecież to normalne, że czasami dzieci włażą Ci na głowę, dostaniesz gorszą ocenę na studiach albo zaśpisz do pracy. Niezależnie od tego, jak wyglądał Twój dzisiejszy dzień, ile udało Ci się zrobić, zasługujesz na miłość i docenienie! Jesteś w końcu córką Króla, a On kocha Cię bezwarunkowo właśnie taką, niedoskonałą, jedyną w swoim rodzaju.

Bransoletka Jestem wystarczająca

Może właśnie teraz masz ciężki dzień i nic nie idzie po Twojej myśli. W takich chwilach szczególnie łatwo się obwiniamy, a przecież one nas nie definiują. Masz prawo do słabości. Jesteś wystarczająca teraz, nie za tydzień, nie jutro, nie wtedy, kiedy schudniesz dziesięć kilo. Już w tym momencie możesz być dla siebie bezwarunkową miłością, która będzie Cię wspierać. Pomoże Ci działać bez myślenia o tym, co musisz albo powinnaś.

Nasze bransoletki z napisem „Jestem wystarczająca” powstały po to, abyś w codziennej gonitwie pamiętała o sobie. Aktualna wersja Ciebie zasługuje na docenienie. Bądź zatem dla siebie miłością!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl