O nas

Poznaj drogę, którą podążamy

Sklep Trust to firma, która zrodziła się z wielkiej miłości do Chrystusa i Maryi, jaką darzą ją założyciele - katolickie małżeństwo. Specjalizujemy się w tworzeniu oraz sprzedaży Autorskiej Biżuterii Katolickiej, z czystej pasji do naszej wiary i z miłości do naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Na tej stronie chcielibyśmy przedstawić naszą drogę, naszą misję i to, co nas inspiruje. Mamy nadzieję, że to, co robimy, przynosi ludziom radość i pokój wewnętrzny, a także pomaga w rozwoju duchowym.

Szerzenie Bożego przesłania wiary, nadziei i miłości poprzez naszą pracę

Nasza działalność opiera się na trzech filarach, które stanowią podstawy całego naszego życia. Z miłości do Boga, Chrystusa i Maryi, którym zawierzamy nasze życie oraz życie naszych bliskich. Z wiary w to, że nasza praca może mieć wpływ na szerzenie Słowa Pańskiego. Z oddania w każdy aspekt naszego życia i dawania z siebie 100% na każdej jego płaszczyźnie

Uważamy, że nasza praca to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale przede wszystkim sposobność do szerzenia Bożego przesłania wiary, nadziei i miłości. Wierzymy, że modlitwa różańcowa może być ucieczką od zagłady świata, a sam różaniec - poza pełnieniem kluczowej roli w modlitwie - może być także niezwykle piękną i stylową biżuterią, która inspiruje.

Nasza wiara i nasza droga

Nasza działalność powstała w wyniku wielkiej miłości do Niepokalanie Poczętej Maryi oraz wiary w Jezusa Chrystusa, jako naszego jedynego Pana i Zbawiciela. To właśnie ta wiara poprowadziła nas do Jedynego Kościoła, Świętego i Apostolskiego, który to został założony przez Chrystusa - Ew. Mateusza 16:18-19. Tam Jezus Chrystus zakłada swój Kościół na św. Piotrze Apostole, któremu przekazuje klucze nieba. Piotr zostaje nazwany Skałą i na tej Skale Bóg buduje nasz Kościół. Dzisiaj papież (Franciszek) zasiada w fotelu Piotra jako biskup Rzymu.

Znaczenie naszej pracy

Poprzez naszą pracę, chcemy inspirować ludzi do szukania Boga i do rozwijania swojej duchowości

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wygodnie za pomocą poczty e-mail: trust24pl@gmail.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl