O nas

Poznaj drogę, którą podążamy

Sklep Trust tworzy katolickie małżeństwo, zjednoczone we wspólnej miłości do Chrystusa i Maryi. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą rękodzieła chrześcijańskiego, a wszystko co robimy wynika z czystej miłości, jaką darzymy naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Naszą misją, poprzez codzienne życie oraz pracę, jest szerzenie Bożego przesłania wiary, nadziei i miłości. Wierzymy, że modlitwa różańcowa może być ucieczką od zagłady świata, a sam różaniec - poza pełnieniem kluczowej roli w modlitwie, może być także niezwykle piękną i stylową biżuterią, która inspiruje.

 

Nasza działalność powstała w wyniku wielkiej miłości do Niepokalanie Poczętej Maryi oraz wiary w Jezusa Chrystusa, jako naszego jedynego Pana i Zbawiciela. To właśnie ta wiara poprowadziła nas do Jedynego Kościoła, Świętego i Apostolskiego, który to został założony przez Chrystusa - Ew. Mateusza 16:18-19. Tam Jezus Chrystus zakłada swój Kościół na św. Piotrze Apostole, któremu przekazuje klucze nieba. Piotr zostaje nazwany Skałą i na tej Skale Bóg buduje nasz Kościół. Dzisiaj papież (Franciszek) zasiada w fotelu Piotra jako biskup Rzymu.Naszą działalność opieramy na 3 filarach, będących jednocześnie podstawami całego naszego życia.

• Z miłości.
Do Boga, Chrystusa i Maryi, którym zawierzamy życie nasze, jak i wszystkich naszych bliskich.

• Z wiary.
W to, że sami możemy mieć wpływ na szerzenie Słowa Pańskiego i “zarażania” nim innych ludzi.

• Z oddania.
W każdy aspekt naszego życia i dawania z siebie 100% na każdej jego płaszczyźnie.

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wygodnie za pomocą poczty e-mail: trust24pl@gmail.com

lub zadzwoń bezpośrednio pod numer telefonu: +48 697 677 887.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl