Dyplom Akt Zawierzenia w złotej ramce

akt002.jpg
  • nowość
Dostępność: Na wyczerpaniu
Wysyłka do: 48 godzin
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
ZWROT I WYMIANAMASZ NA TO AŻ 33 DNI DARMOWA DOSTAWAOD 300 ZŁ NA TERENIE POLSKI - PRZY WPŁACIE NA KONTO

Opis

Dyplom  okolicznościowy z tekstem zawierzenia wg. św. Ludwika Marii Grignion de Montfort

 

Szczęśliwa, po tysiąckroć szczęśliwa jest dusza, której Duch Święty objawia tajemnicę Maryi”

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort

 

W jedności z Maryją

Jeśli Twoja droga do Jezusa wiedzie przez Maryję, warto wzorem wielkich świętych polskiego Kościoła oddać się w Jej całkowite panowanie. „Prawdziwy Akt Ofiarowania” św. Ludwika de Montfort to zobowiązanie przynależności do Chrystusem w pełnej jedności z Maryją.

 

Świadectwo dla domowników i gości

Dyplom okolicznościowy z tekstem zawierzenia jako wyrazem woli pokornego serca można zawiesić na ścianie, by przypominał o tym, że całkowicie należymy do Boga. Będzie to idealna dekoracja domu prowadzonego w duchu katolickim i świadectwo dla jego domowników oraz gości.

 

Tekst wsparty obrazem

Dyplom w formacie A4 zawiera tekst „Prawdziwego Aktu Ofiarowania”. Na drugiej stronie dyplomu znajduje się obraz William-Adolphe’a Bouguereau’a pt. „Niewinność”. Na obrazie widnieje postać Najświętszej Maryi Panny odzianej w białe, zwiewne szaty. Matka Boska stoi boso na łonie natury. W ramionach trzyma śpiące Dzieciątko Jezus oraz Baranka. W przedstawieniu Maryi uderza prostota i naturalność. Sielskość przyrody podkreśla prostotę i pokorę Matki Najświętszej.

Dyplom został wydrukowany na sztywnym matowym papierze dyplomowym.

(Zdjęcie ze znakami wodnymi jako poglądowe. Dyplom dostarczamy bez znaków wodnych firmy ,,TRUST". Zostały one umieszczone w celu bezpieczeństwa projektu.)

 

Ramka

Ramka w kolorze złotym, z twardego plastiku. Ramkę można powiesić, a jej otwarcie, w celu podpisu dyplomu nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl